Toppbilde loten kommune

Du er her:

Kommunevåpen

Arealdel

  • Forslag til reguleringsplan for ny rv. 3/25 i Løten kommune (05.07.2011)

    Illustrasjon ny riksveg 3/25
    Denne er nå lagt ut til offentlig ettersyn. Frist for å komme med merknader er 12. september 2011. Reguleringsplan for ny rv. 3 og rv. 25 i Løten kommune inngår som en del av sammenhengende plan for ny rv. 3 fra Ommangsvollen i Løten til Grundset i Elverum, med ny rv. 25 til Basthjørnet i Elverum. Interesserte bes også merke seg åpen dag i Løten 17. august kl. 14.00-19.00 i kommunestyresalen Tingberg.
    Les mer
  • Reguleringsplan for boligområde Mostue på Jønsrud er vedtatt (23.06.2011)

    Revidert plan, Mostue
    Planen legger til rette for ny småhusbebyggelse som utvidelse av eksisterende boligfelt beliggende rett vest for Jønsrud skole.
    Les mer
  • Gryllingsætra - Reguleringsplan for motorcrossbane er vedtatt (09.09.2010)

    I tillegg har Kommunestyret godkjent en endring i reguleringsplan for Klevbakken -Ådalsfeltet. Begge planene ble behandlet i Kommunestyret 1. september 2010.
    Les mer
  • Næstad - vedtatt reguleringsplan (04.12.2007)

    Kommunestyret i Løten godkjente i sitt møte den 21.11.07 reguleringsplan for Næstad. Planen omfatter gården Næstad og legger til rette for bygging av boliger med ny hovedatkomst mellom Kildevegen og Østre Bergsveg
    Les mer

Del denne saken

 
© Løten kommune - Tlf: 62593000 - E-post: post@loten.kommune.no - Adr. Postboks 113, 2340 Løten - Post til nett-redaksjonen 
CorePublish publiseringsverktøy