Siden mange ansatte har hjemmekontor har vi samlet litt informasjon her om hvordan de ulike virksomhetene vil bli kontaktet:

    Sentralbordet vårt på tlf. 62 56 40 00 er åpent kl. 09:00-15:00 alle hverdager.

    Send post til oss digitalt!


    Skoler:

    Kontakt rektor via e-post eller telefon.

     

    Barnehager:

    Kontakt barnehagestyrer via e-post eller telefon:

    Skøienhagan barnehage:
    Ingrid Bjørnstad, ingrid.bjornstad@edu.loten.kommune.no
    Tlf. 902 29 813 eller 478 82 644.

    Ryli barnehage:
    Iren Skyltbekk, iren.skyltbekk@edu.loten.kommune.no
    Tlf. 469 46 966

    Jønsrud barnehage:
    Tove Paulsen Trætteberg, tove.paulsen.traetteberg@edu.loten.kommune.no
    Tlf. 95 79 50 54

    Lund barnehage:
    Gunn SlettvoldGunn.Slettvold@edu.loten.kommune.no
    Tlf. 986 37 495

    Ådalsbruk barnehage:
    Kjersti Benningstad, kjersti.benningstad@edu.loten.kommune.no
    Tlf. 62 56 42 92


    Voksenopplæring

    Henvendelse skjer til leder:
    Toril Mellum, Toril.mellum@loten.kommune.no
    Tlf. 957 49 164
     

    Skatteoppkrever

    Epost: skatteoppkrever@loten.kommune.no
    I helt nødvendige tilfeller kan det ringes tlf. 991 24 173.
    I helt nødvendige tilfeller kan konsulent ved skatteoppkrever kontor nås på mob: 477 85 102

     

    Økonomi/regnskap/faktura

    Epost: faktura@loten.kommune.no
    I helt nødvendige tilfeller kan det ringes tlf. 456 33 546


    Personal og lønn 

    Ved lønnsspørsmål benyttes som vanlig e-post: lonn@loten.kommune.no
    Andre henvendelser: direkte til saksbehandlere pr e-post eller telefon.


    Eiendom:

    Virksomhetsleder Erik Adolfsen, erik.adolfsen@loten.kommune.no
    Tlf. 952 32 815


    Teknisk drift:

    Vann og avløp, vegvedlikehold.
    Vakttelefon vann og avløp: 951 54 466
    Virksomhetsleder John Olav Løkken: john.olav.lokken@loten.kommune.no
    Tlf: 906 86 612

    Forøvrig er alle ansatte i teknisk drift tilgjengelige:

     

    Teknisk forvaltning:

    Virksomhetsleder kan kontaktes for overordna planer og kommunale arealplaner:

    Kristin Ødegård Bryhn, kristin.odegard.bryhn@loten.kommune.no
    Tlf. 915 58 947.

    Alle ansatte er tilgjengelig og kan svare innen sine områder. Byggesak, GIS/kart, oppmåling reguleringsplan, eiendomsskatt, kart og megleropplysninger, adressering, samt miljø, klima, fallvilt, forurensing osv:

     

    Kultur og kommunikasjon:

    Virksomhetsleder Bente Hagen, bente.hagen@loten.kommune.no
    Tlf. 922 12 894

    Ansatte kan kontaktes som vanlig pr e-post og telefon.

     

    Helsestasjonen/ helse og familie

    • Tlf. 62 56 41 60 

     

    NAV Løten

    Henvendelser tas imot via:

     

    Helsetunet 

    Resepsjon tlf. 62 56 41 01/ Epost: Helsetunet-resepsjon@loten.kommune.no


    Hjemmebasert omsorg (hjemmesykepleie)

    Vakttelefonene våre er døgnbemannet: 

    • tlf. 995 06 714
    • tlf. 995 06 711

    Kontaktinfo virksomhetsleder:
    Cecilie Nilsen, Cecilie.Nilsen@loten.kommune.no
    tlf. 62 56 41 01 eller  92 45 40 87

     

    Kontaktinformasjon til alle kommunens ansatte finner du her: