Politikerne er valgt av Driftsutvalget for perioden 1.11.2019-31.10.2023


Politiske representanter

Andrés Lopez Aliciasson (AP) se link til politiker
Vara: Erik Reiersen (H) se link til politiker
 

Foreldre-representant

Geir Tore Johansen, gtjohansen@live.no, FAU leder
Sigurd Skaaden, sigurdskaaden@gmail.com, SFO
Jonas Lekve, lekve3@hotmail.com, skole
Kine Palerud, kpalerud@online.no, barnehage


Ansattrepresentanter

Audhild Køhl, rektor skolen, Audhild.Kohl@edu.loten.kommune.no
Tove Paulsen Trætteberg, styrer bhg, Tove.Paulsen.Traetteberg@edu.loten.kommune.no
Anne Marit Hagen Kroken, SFO-leder, Anne.Marit.Hagen.Kroken@edu.loten.kommune.no

Terje Nyland, ansatt i skolen
Kine Nordberg, ansatt i barnehagen


Andre representanter

Frank Engebakken
Elevrådet i SMU- leder/nestleder-


Se mer: