Navn og fag

 Telefon       

 E-post

Rektor:
Margrete Nordmoen
480 27 474 margrete.nordmoen@loten.kommune.no 
Ola Röndahl, dirigent i korps,
messingblås, keyboard og administrasjon
974 86 615Ola.rondahl@loten.kommune.no

Nelson Craig Lee, klaver/ piano

995 84 866

 ncleeno@yahoo.no

Ernst O. Harstad, kunst

909 12 990

 ernst.harstad@outlook.com

Ole Petter Hallan, slagverk

951 54 464

 o-ph@online.no

Krzysztof Szostak, Messing

908 44 564

Krzysztof.szostak@elverumskolen.no

Geir Olav Akselsen, gitar, bass, band

943 92 094

geirolavakselsen@gmail.com

Lisa Nybrott, sang og barnekor

 

 Lisa_nybrott_@hotmail.com

Malte Winje, fiolin

922 27 414

 malte.winje@gmail.com

Jon Fredrik Hjemli, treblås,
dirigent i aspirant/ juniorkorpset.

918 23 936 jon.fredrik.hjemli@loten.kommune.no