Navn og fag

 Telefon       

 E-post

Rektor:
Margrete Nordmoen
480 27 474 margrete.nordmoen@loten.kommune.no 

Klaver/ piano: Nelson Craig Lee

 995 84 866

 ncleeno@yahoo.no

Kunst: Ernst O. Harstad

 909 12 990

 ernst.harstad@outlook.com

Ola Röndahl: Dirigent i korps,
messinglærer og keyboardlærer

 974 86 615

 Ola.rondahl@loten.kommune.no

Slagverk: Ole Petter Hallan

951 54 464

 o-ph@online.no

Messing: Krzysztof Szostak

 908 44 564

 Krzysztof.szostak@elverumskolen.no

Gitar, bass: Geir Olav Akselsen

 943 92 094

 geirolavakselsen@gmail.com

 Sang: Lisa Nybrott

 

 Lisa_nybrott_@hotmail.com

Fele: Malte Winje

 922 27 414

 malte.winje@gmail.com

Jon Fredrik Hjemli: Treblås; fløyte, obo, klarinett og saksofon.
Dirigent i aspirant/ juniorkorpset.

918 23 936 jfhjemli@gmail.com