Aina er vinneren av fotokonkurransen
Over 30 bilder ble sendt inn til oss i forbindelse med fotokonkurransen vi hadde gående under Friluftslivets uke. Vinneren er Aina Elle Nitteberg, med bilde "Høstferie".
I forbindelse med Friluftslivets uke inviterte vi alle til å delta i vår fotokonkurranse. Temaet var Naturen i Løten. Vi ønsket å se små og store øyeblikk fanget på kamera, som viser den fine naturen her i Løten, og gleden ved å være ute.
1. plassen og vinneren av fotokonkurransen er Aina Elle Nitteberg, med bilde Høstferie.
Da vi ringte Aina før i dag ble hun veldig glad for beskjeden om at hun hadde vunnet.
– Oi, så koselig! Det var gøy. Jeg liker også det bildet veldig godt, sa hun.

Det ble sendt inn over 30 bilder til oss, og det var mange fine bilder fra naturen i Løten. Det var vanskelig å bare skulle velge én vinner. Derfor har vi kåret en 2. og 3. plass i tillegg.
2. plass: Ida Therese Børresen, Liv i Treet
3. plass: Lena Finberget, Trolsk stemning
Utstilling på biblioteket
Bildet til Aina vil bli fremkalt på et lerret, og blir utstilt på biblioteket frem til juleferien. Etter dette får hun med seg bildet hjem.
Vi håper mange tar turen innom biblioteket for å se på bildet til Aina når den tid kommer. Vi sier ifra når bildet er hengt opp og er klar for utstilling!
Tusen takk til alle som sendte inn bilder i konkurransen, og god høst til alle sammen.